Loredanën kaq të bukur nuk e keni parë asnjëherë! - Bota Sot
Loredanën kaq të bukur nuk e keni parë asnjëherë!

Mediale Vip

Loredanën kaq të bukur nuk e keni parë asnjëherë!

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 18:16
Loredana

Reperja Loredana Zefi sapo ka publikuar një foto më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim.

Në rrjetin e saj social ‘Instagram‘, ajo ka ndarë imazhin me ndjekësit e saj.

Me një makijazh profesional dhe flokët kaçurrele, Loredana po duket për mrekulli.

Ajo veshur ka një bluzë me ngjyrë të kaltër, makijazhin sipër syve e ka të vendosur ne po të njëjtën ngjyrë.

Përveç fotos e cila merr vëmendje, po ashtu sytë kah ora e reperes. Ore kjo e firmës ‘Rolex‘ njëra nga orët me të shtrenjtat në botë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...