Anita poston foton e Lolës dhe Dautit duke u puthur, i uron ditëlindjen - Bota Sot
Anita poston foton e Lolës dhe Dautit duke u puthur, i uron ditëlindjen

Mediale Vip

Anita poston foton e Lolës dhe Dautit duke u puthur, i uron ditëlindjen

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 18:28
Daut Haradinaj me gruan Lolan

Gruaja e deputetit të njohur kosovar, Daut Haradinajt, Lola sot feston ditëlindjen.

Me rastin e ditëlindjes së 32-të, Lola mori urime të shumta. Përveç urimit të veçantë të bashkëshortit, Lola urim të bukur mori edhe nga motra e saj, Anita Muçaj-Haradinaj, shkruan rtv21.tv

Moderatorja e njohur, e cila është edhe bashkëshortja e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt, përmes një imazhi të bukur uroi motrën për ditëlindje.

Përmes një imazhi të hedhur në instastory, në të cilin Lola dhe Dauti shihen duke u puthur, Anita uroi motrën në ditën e saj të veçantë.

Nga martesa shumë vjeçare, çifti Haradinaj kanë djalin, Davidin dhe vajzën, Trojën.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...