E akuzojnë se ka bërë ndërhyrje, Flaka Krelani sqaron: Brisk në trupin tim kurrë, sillni doktorin… - Bota Sot
E akuzojnë se ka bërë ndërhyrje, Flaka Krelani sqaron: Brisk në trupin tim kurrë, sillni doktorin…

Mediale Vip

E akuzojnë se ka bërë ndërhyrje, Flaka Krelani sqaron: Brisk në trupin tim kurrë, sillni doktorin…

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 18:38
Flaka Krelani

Kohët e fundit, Flaka Krelani është një nga këngëtaret më të komentuara nga fansat dhe mediat rozë.

E komentuar shpeshherë për ndërhyrjet në trupin e saj, në një intervistë të dhënë për “Mirage”, ajo ka vendosur që të sqarojë njëherë e mirë ata që e kritikojnë.

“Faleminderit, por nuk janë ndërhyrje si i keni menduar ju dhe si janë hiperbolizuar. Nëse flasim për përmasa trupore, brisk në trupin tim kurrë nuk ka hyrë. Me punë gjithçka realizohet. Këto përmasa i kam patur që fëmijë falë familjes dhe trashëgimisë së nënës time. Çuditem me faktin se si njerëzit çuditen me faktin se “mrekullia për veten ekziston”. Të gjitha i hedh poshtë, nëse keni dyshime, sillni doktorin”, ka thënë Flaka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...