Selena Gomez mahnitëse në fustanin blu, gati për albumin e ri - Bota Sot
Selena Gomez mahnitëse në fustanin blu, gati për albumin e ri

Mediale Vip

Selena Gomez mahnitëse në fustanin blu, gati për albumin e ri

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 22:48
Selena Gomez

Ylli i muzikës pop është ndër këngëtaret më të pëlqyera në nivel botëror.

Selena gjatë emisionit televiziv ‘The Show Tonight’ me Jimmy Fallon tregoi se së shpejti do të vijë me album të ri, lajm ky që i gëzon fansat e shumtë të saj. 

Në mëngjesin e së mërkurës ajo u shfaq rrugëve të New Yorkut e veshur me një fustan blu të ndritshëm duke u drejtuar në një studio për një shfaqje Live me Kelly dhe Ryan. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...