Blero paralajmëron projektin e ri muzikorë me titull ‘6 copë jetë’ - Bota Sot
Blero paralajmëron projektin e ri muzikorë me titull ‘6 copë jetë’

Mediale Vip

Blero paralajmëron projektin e ri muzikorë me titull ‘6 copë jetë’

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 23:46
Blero

Këngëtari Blerim Muharremi i njohur me emrin artistik Blero, së fundmi ka paralajmëruar se është gati ta lansoj projektin e ri muzikorë, ku ai ka zgjedhur një titull interesant ‘6 copë jetë’. 

Blero njihet për hitet e shumta të krijuara ndër vite me anë të së cilave ka arritur të pëlqehet shumë nga publiku shqiptarë. 

Kujtojmë se kënga e fundit e tij është lansuar muaj më parë në bashkëpunim me Teuta Selimin dhe u prit mjaft mirë nga publiku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

soon ... #6copëJetë

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat