Pas divorcit, regjisori gjen dashurinë tek infermierja 20-vjeçare - Bota Sot
Pas divorcit, regjisori gjen dashurinë tek infermierja 20-vjeçare

Mediale Vip

Pas divorcit, regjisori gjen dashurinë tek infermierja 20-vjeçare

Më: 13 qershor 2019 Në ora: 00:52
Seyma Subasi, Çagla Ayça

Kanë kaluar vetëm disa muaj nga divorci i regjisorit turk me ish-bashkëshorten Seyma Subasi.

Duket se ai nuk ka humbur kohë që të gjejë sërish dashurinë. Regjisori Acun Ilicali është fotografua në shoqërinë e një 20-vjeçareje.

Të dy po shijonin një xhiro me motor në rrugën kryesore të Constantinople. Bjondja bukuroshe quhet Çagla Ayça, ka studiuar infermieri dhe tani po përjeton romancën me regjisorin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...