Samanta del pa të brendshme? - Bota Sot
Samanta del pa të brendshme?

Mediale Vip

Samanta del pa të brendshme?

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 07:00
Samanta

Është këngëtare e talentuar, por, edhe provokuese.

Samanta Karavella ka mahnitur me pamjen përmes një fotografie të hedhur në Instagram.

Ajo shihet e veshur me një fustan të shkurtë, në formë të sako, të kuqe e me lule.

Image

E pjesa që merr vëmendje janë këmbët e saj shumë të zbuluara dhe duket se është pa të brendshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat