Kjo këngëtare shqiptare i gëzohet lirimit të Stresit - Bota Sot
Kjo këngëtare shqiptare i gëzohet lirimit të Stresit

Mediale Vip

Kjo këngëtare shqiptare i gëzohet lirimit të Stresit

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 12:04
Stresi

Me vendim të Gjykatës së Tiranës, reperi është liruar me kusht, pas tetë muajsh burg, shkruan lajmi.net.

Lajmin për lirimin e tij e pritën shumë mirë familja, miqtë dhe fansat e reperit.

Po ashtu, një kolege e tij, reperja Nikka përmes rrjeteve sociale ka shprehur gëzimin për lirimin e Stresit.

“Ai është i lirë”, ka qenë mbishkrimi që Nikka ia ka lënë fotografisë së reperit në InstaStory. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat