Afërdita Dreshaj nis pushimet në vend tropikal me burrin - Bota Sot
Afërdita Dreshaj nis pushimet në vend tropikal me burrin

Mediale Vip

Afërdita Dreshaj nis pushimet në vend tropikal me burrin

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 16:02
Afërdta Dreshaj dhe Jakub Kindl

Afërdta Dreshaj dhe Jakub Kindl kanë nisur sërish pushimet.

Afërdita Dreshaj, përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se ka nisur pushimet bashkë me burrin.

Ajo ka publikuar pamje nga destinacioni përrallor që kanë zgjedhur për pushime, ndërsa dukej e lumtur pranë bashkëshortit.

Ani pse nuk ka treguar se në cilin vend ka udhëtuar, shihet qartë se dyshja zgjodhën një vend tropikal me pamje mahnitëse.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat