Emina Cunmulaj bën këtë veprim

Mediale Vip

Emina Cunmulaj bën këtë veprim

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 16:59
Emina Cunmulaj

Modelja ka mbushur me lumturi ditën e një grupi fëmijësh duke i dërguar në plazh për të parën herë në jetën e tyre.

Emina Cunmulaj ka kohë që është kthyer nga SHBA për t’i kaluar disa ditë pushimi në Shqipëri.

Përveç pushimeve, modelja së fundmi ka bërë një gjest shumë bujar ajo ka grumbulluar një grup fëmijësh nga mosha 5-13 vjeç dhe i ka dërguar ata në një plazh, dhe kjo ishte hera e parë e fëmijëve që provuan notin.

Postimi i bërë nga modelja në Instagram ku tregon se si kaloi ditën me fëmijët mori shumë komente pozitive dhe një numër të madh pëlqimesh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat