Bashkëshortja e Granit Xhakës e pranishme në tribuna për ‘Lojën e yjeve’ - Bota Sot
Bashkëshortja e Granit Xhakës e pranishme në tribuna për ‘Lojën e yjeve’

Mediale Vip

Bashkëshortja e Granit Xhakës e pranishme në tribuna për ‘Lojën e yjeve’

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 20:10
Nusja e Granit Xhakës

Edhe Leonita Xhaka është në tribuna për ‘Lojën e yjeve’.

Sot në stadiumin Fadil Vokrri do të mbahet ‘Loja e yjeve’ ndeshje kjo e organizuar nga Federata e Futbollit të Kosovës në bashkëpunim me Komunën e Prishtinës.

Në këtë ndeshje do të jenë prezent futbollist të mëdhenj si Granit Xhaka, Milot Rashica, Arlind Ajeti, por nuk do i mungojnë edhe yjet e fushës së muzikës si Ledri Vula dhe Mc Kresha.

Image

Tribunat e stadiumit priten të jenë të mbushura nga publiku, dhe në to është e pranishme edhe Leonita bashkëshortja e futbollistit Granit Xhaka, e cila minuta më parë postoi disa video nga stadiumi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...