Ishin shoqe klase, Adelina takohet me këngëtaren e njohur në 20 vjetorin e mbrëmjes së maturës - Bota Sot
Ishin shoqe klase, Adelina takohet me këngëtaren e njohur në 20 vjetorin e mbrëmjes së maturës

Mediale Vip

Ishin shoqe klase, Adelina takohet me këngëtaren e njohur në 20 vjetorin e mbrëmjes së maturës

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 09:57
Adelina Thaçi

Këngëtarja Adelina Thaçi nëpërmjet një postimi në Instagram ka bërë të ditur se mori pjesë në 20 vjetorin e mbrëmjes së maturës së shkollës së muzikës “Prenk Jakova”.

Ajo ka publikuar foto me shoqet e klasës dhe për ata që nuk e kanë ditur, e ka zbuluar se ka qenë në një klasë me këngëtaren Jehona Sopi.

“20 vjetori i Matures, me shoqet e klases, shkolla muzikes”Prenk Jakova”, ka shkruar Adelina në Instagram.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...