Ledri Vula argëtohet në klub nate me prindërit e Dua Lipës - Bota Sot
Ledri Vula argëtohet në klub nate me prindërit e Dua Lipës

Mediale Vip

Ledri Vula argëtohet në klub nate me prindërit e Dua Lipës

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 11:35
Ledri Vula

Dukagjin Lipa ka ardhur në Kosovë për shkak të ndeshjes e cila u mbajt ditën e djeshme.

Atë e ka shoqëruar bashkëshortja e ti Anesa por jo edhe vajza, Dua Lipa. Por pavarësisht se Dua nuk ishte fizikisht me ta, në një klub nate ku ata u argëtuan lëshohej kënga ‘One Kiss’ e Duas.

Këtë e bëri të ditur Ledri Vula i cili po argëtohej me prindërit e këngëtares. Ai i bëri disa postime në Instagram pranë të cilave edhe i etiketoi ata dhe Duan.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...