Almeda publikoi edhe një fotografi të ëmbël me djalin  - Bota Sot
Almeda publikoi edhe një fotografi të ëmbël me djalin 

Mediale Vip

Almeda publikoi edhe një fotografi të ëmbël me djalin 

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 11:43
Almeda dhe Tolgahan

Modelja e mirënjohur shqiptare, Almeda Abazi, po shijon ditët më të bukura me djalin e saj, Efehanin.

Ajo publikoi një fotografi me të birin në Instagram, ku ndër tjerash shkroi: “Nuk mund ta besoj që i ka mbush 40 ditë”. 

Para pak ditësh, Almeda tha se Efehani i ka ngjarë babait, Tolgahan.

Image

Kujtojmë se Almeda dhe Tolgahan janë martuar në vitin 2017.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...