‘Nuk qenke gjë në krevat’, Belinda vë keq në siklet Muharremin - Bota Sot
‘Nuk qenke gjë në krevat’, Belinda vë keq në siklet Muharremin

Mediale Vip

‘Nuk qenke gjë në krevat’, Belinda vë keq në siklet Muharremin

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 12:11
Muharrem Ahmeti dhe Belinda

Dje në mbrëmje i ftuar në emisionin ‘Xing me Ermalin’ ishte këngëtari i muzikës tallava, Muharrem Ahmeti.

Belinda, velina e emisionit, kishte përgatitur një pyetje shumë të sikletshme për mbretin e muzikës tallava,

“Çfarë domethënë kjo rrak tak tak se në gjithë karrierën tënde nuk mbahesh as për sherre, as për skandale. Mos do të thotë që je i keq në krevat?”, e pyeti Belinda këngëtarin.

Image

Muharremi u vendos shumë në siklet dhe nisi të qeshte. Ndërkohë Enca dhe Ermali po përpiqeshin të gjenin se çfarë do të thonte rima rrak tak tak. Muharremi preferoi të mos i jepte përgjigje Belindës dhe nuk dha asnjë shpjegim për kuptimin e rimës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...