Krelanit i del flaka, zhvishet e tregon format e trupit - Bota Sot
Krelanit i del flaka, zhvishet e tregon format e trupit

Mediale Vip

Krelanit i del flaka, zhvishet e tregon format e trupit

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 12:48
Flaka Krenali

Duket se këngëtarja Flaka Krelani nuk po i përballon dot temperaturat e larat të kësaj vere.

Ajo ka publikuar një fotografi e veshur me bikini të zi, duke vënë në pah format e larta trupore.

Këtë fotografi Krelani e ka postuar në llogarinë e saj në ‘instagram’, e ku është vërshuar me komente nga ndjekësit.

Flaka, ka zgjedhur ngjyrat bardh dhe zi për ta bërë më interesante imazhin.‘Slay‘, është projekti i fundit nga Flaka Krelani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...