Martohet Brant Daugherty - Bota Sot
Martohet Brant Daugherty

Mediale Vip

Martohet Brant Daugherty

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 13:17
Brant Daugherty

Brant Daugherty është martuar.

33 vjeçari u martua me Kim Hidalgo, të shtunën pasdite në Kaliforninë Veriore.

Brant dhe Kim, u zotuan para 200 miqve të ngushtë dhe familjes.

“Ne jemi kaq të emocionuar për të nisur këtë kapitull si bashkëshortë”, thanë të porsamartuarit për People.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...