Reperi Gjiko merr urimin më të ëmbël për ‘Ditën e Babait’ - Bota Sot
Reperi Gjiko merr urimin më të ëmbël për ‘Ditën e Babait’

Mediale Vip

Reperi Gjiko merr urimin më të ëmbël për ‘Ditën e Babait’

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 13:25
Gjiko, Elita Rudi, Zeri

Bashkëshortja e reperit Gjiko, Elita Rudi ka zgjedhur që me disa pamje të djalit të tyre Zërit, t’ia uroj ‘Ditën e Babait’ burrit të saj.

Ajo ka zgjedhur fjalët më të bukura dhe më falenderuese për ta uruar Gjikon.

“Urime ‘Dita e Babait’ për mbretin e kështjellës tone. Faleminderit që qëndrove gjithë këtë kohë me ne në shtëpi, duke më ndihmuar të mos kem ndonjë ndjenjë depresioni pas lindjes. Ne do të jemi gjithmonë falenderues dhe tani je i lire që ta ‘ndezësh’ verën me muzikën tënde. Unë dhe Zëri jemi fansat tu më të mëdhenjë. Të duam shumë, babai më i mire në botë.” : ishin fjalët e Elitës drejtuar Gjikos.
 

Kujtojmë që projekti i fundit i Gjikos në bashkëpunim me Butrint Imerin ishte tejet i suksesshëm, dhe u prit mire nga publiku. 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...