Elle dhe Max të lumtur me njëri-tjetrin - Bota Sot
Elle dhe Max të lumtur me njëri-tjetrin

Mediale Vip

Elle dhe Max të lumtur me njëri-tjetrin

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 13:39
Elle Fanning dhe Max Minghella

Elle Fanning dhe Max Minghella janë më të fortë se kurrë.

Aktorja 21 vjeçare është parë dorë për dore me aktorin 33 vjeçar, të shtunën gjatë një shëtitje në Silver Lake, California.

Elle dukej bukur në një fustan të verdhë ndërkaq Max një bluzë ngjyrë hiri dhe xhinse, teksa kanë bërë pazar bashkë.

Image

Çifti u takua gjatë punës në filmin “Teen Spirit”.

Muajin e kaluar, Elle dhe Max ishin të pranishëm në Met Gala.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...