Zbulohet titulli dhe data e lansimit të këngës në mes Adelinës dhe Rinës - Bota Sot
Zbulohet titulli dhe data e lansimit të këngës në mes Adelinës dhe Rinës

Mediale Vip

Zbulohet titulli dhe data e lansimit të këngës në mes Adelinës dhe Rinës

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 14:47
Adelina Ismaili dhe Rina Balaj

Këngëtarja Adelina Ismaili dhe Rina Balaj po vijnë me një bashkëpunim. Ky bashkëpunim ka një kohë që është paralajmëruar por tanimë menagjeri i Rinës, Met Elshani e ka konfirmuar zyrtarisht.

“A jeni gati për një super projekt. Rina ft Adelina kënga quhet ‘Qikat’, me date 20 Qershor lansimi” : Ka shkruar ai duke dhënë detaje interesante.

E ky bashkëpunim pritet të jetë mjaft interesant. Mbetet të shihet se si do të pritet kënga e tyre.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...