Kështu duket në bikini Adrola Dushi - Bota Sot
Kështu duket në bikini Adrola Dushi

Mediale Vip

Kështu duket në bikini Adrola Dushi

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 15:15
Adola Dushi

Adola Dushi ka publikuar foto me bikini.   

Bukuroshja shqiptare, Adrola Dushi është një prej emrave që pëlqehet shumë nga publiku.

Ajo nihet si person shumë i afërt dhe i thjeshtë, e këtë e ka dëshmuar shumë shpesh.

Image

Duke qenë aktive në rrjete sociale ajo publikon shpesh edhe foto nga përditshmëria, e së fundmi ka publikuar një imazh në bikini nga pushimet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...