Luana Vjollca publikon video nga shtrati, provokon me lëvizjet - Bota Sot
Luana Vjollca publikon video nga shtrati, provokon me lëvizjet

Mediale Vip

Luana Vjollca publikon video nga shtrati, provokon me lëvizjet

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 15:34
Luana Vjollca

Këngëtarja Luana Vjollca e ka marrë me shumë seriozitet muzikën. Ajo fillimisht erdhi me një projekt muzikor dhe të gjithë menduan se vetëm se e ka sfiduar veten në këtë fushë pasi është e fokusuan në moderim.

Por Luana po ia del t’i bëj që të dya.

Ajo madje ka filluar të marrë pjesë edhe nëpër mbrëmje të ndryshme muzikore ku ftohet për të kënduar e edhe koncertet nuk mungojnë.

Image

Së fundmi ishte në një të tillë në Zvicër dhe nga atje, para se të dalë në skenë e ka publikuar një video me të cilën i ka provokuar ndjekësit me lëvizjet në shtrat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...