Elinel publikon projektin e ri - Bota Sot
Elinel publikon projektin e ri

Mediale Vip

Elinel publikon projektin e ri

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 15:50
Elinel

Elinel ka publikuar projektin e tij të ri.

“Pijanec” quhet kënga e shoqëruar me videoklip.

Reperi ka qenë goxha aktiv këtë vit. Ai solli disa projekte muzikore të cilat rezultuan të suksesshme dhe u pëlqyen nga adhuruesit e muzikës së tij.

Në mesin e këngëve solo, ai erdhi në bashkëpunim me Eni Koçin, muajin e kaluar – këngë që arriti mbi 1 milion klikime në youtube.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...