Rina zbulon disa skena nga klipi i ri me Adelina Ismajlin - Bota Sot
Rina zbulon disa skena nga klipi i ri me Adelina Ismajlin

Mediale Vip

Rina zbulon disa skena nga klipi i ri me Adelina Ismajlin

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 17:58
Rina Balaj dhe Adelina Ismajli

Rina Balaj dhe Adelina Ismajli kanë filluar xhirimet e klipit të ri.

Javë më parë reperja kishte njoftuar fansat e saj se diçka shumë speciale është duke ardhur.

Ajo kishte konfirmuar se janë bërë bashkë me divën e estradës shqiptare Adelina Ismajlin për një super duet.

Minuta më parë Rina përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ndau disa skena nga klipi i ri dhe tha se mezi pret publikim e këngës.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Boni najsen moj” 😂 I can’t wait to share this one with u guys 🦋 @adelinaofficiel ❤️ @zzapnchriss

A post shared by RINA (@balajrina) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...