Amine dhe Ozil të pranishëm në dasmën e futbollistit të Arsenalit - Bota Sot
Amine dhe Ozil të pranishëm në dasmën e futbollistit të Arsenalit

Mediale Vip

Amine dhe Ozil të pranishëm në dasmën e futbollistit të Arsenalit

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 19:13
Amine Gulse dhe Mesut Ozil

Amine dhe Ozil ishin të ftuar në martesën e Sead Kolasinac.

Javë më parë aktorja turke Amine Gulse dhe futbollisti i Arsenalit Mesut Ozil i dhanë fund beqarisë, shkruan lajmi.net.

Dasma e tyre u flit për një kohë të gjatë nëpër media, ku ndër të ftuarit ishte edhe presidenti Erdogan.

Tani çifti ishin prezent në një tjetër dasmë. Aktorja turke ka publikuar një fotografi në Instagram duke i uruar një jetë të gjatë dhe të lumtur çiftit Sead Kolasinac dhe Bella Kolasinac

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...