Menduan se pas ndarjes Shayk do të ketë vajzën prioritet, por nuk doli kështu - Bota Sot
Menduan se pas ndarjes Shayk do të ketë vajzën prioritet, por nuk doli kështu

Mediale Vip

Menduan se pas ndarjes Shayk do të ketë vajzën prioritet, por nuk doli kështu

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 19:35
Irina Shayk

Pas ndarjes me Bradley Cooper, një burim i afërt me Irina tha se modeli i mirënjohur ka aktualisht prioritet sigurinë e vajzës së saj, por faktet tregojnë të kundërtën.

Pas largimit nga shtëpia, Irina u shfaq fillimisht në Irlandë për të filmuar, dhe tani u kthye në skenën e modës në stil të madh.

Irina u shfaq në Itali ku mbajti një revy për brendin LuisaViaRoma. Revyja u mbajt me rastin e 90-vjetorit të formimit të brendit luksoz. Në këtë shfaqje, Irina ka treguar aftësi për t'u pasur zili dhe në paraqitjen e saj asnjë nga pjesëmarrësit nuk mbetën indiferent.

Gjatë asaj kohe partneri i saj i mëparshëm mban vajzën e tyre të përbashkët dhe kënaqet në shëtitje me të në Los Anxhelos.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...