Edhe pse është dita e babait, Big Basta falënderon Vesa Lumën për ekzistencën - Bota Sot
Edhe pse është dita e babait, Big Basta falënderon Vesa Lumën për ekzistencën

Mediale Vip

Edhe pse është dita e babait, Big Basta falënderon Vesa Lumën për ekzistencën

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 21:28
Vesa Luma dhe Big Basta

Big Basta ka postuar një shkrim të veçantë drejtuar Vesës.

Big Basta dhe Vesa Luma janë një nga çiftet më të pëlqyera në estradë, dhe lidhja e tyre komentohet shumë në media.

Sot me rastin e festës së babait, është këngëtari nga Shqipëria ai që falënderon Vesën për ekzistencën e saj.

Ai publikoi një fotografi me bashkëshorten dhe ia bashkëngjiti edhe këtë shkrim: “Per ditën e babait dua te falënderoj zemrën time Vesa Lumën qe me ekzistencen e saj si grua dhe si nene me beri te besoj dhe te jem nje baba i devotshem pavaresisht largesive apo peripecive. Faleminderit qe je ti dhe qe me dhurove ate engjell te bukur ! Ju dua shume.”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...