Lansohet videoprojekti i ri nga Vig Poppa dhe Don Phenom - Bota Sot
Lansohet videoprojekti i ri nga Vig Poppa dhe Don Phenom

Mediale Vip

Lansohet videoprojekti i ri nga Vig Poppa dhe Don Phenom

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 21:39
Vig Poppa dhe Don Phenom

Siç edhe ishte paralajmëruar Vig Poppa ka lansuar këngën e tij të re në bashkëpunim me Don Phenom.

Don Phenom dhe Vig Poppa kanë shkruar tekstin e këngës që mban titullin ‘Haram’, ndërsa vija melodike është punuar nga CekicBeatz.

Në linkun e më poshtëm mund ta dëgjoni bashkëpunimin mes dy artistëve.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...