Supermodelja lazdrohet para pasqyrës, ‘topless’ duke larë dhëmbët - Bota Sot
Supermodelja lazdrohet para pasqyrës, ‘topless’ duke larë dhëmbët

Mediale Vip

Supermodelja lazdrohet para pasqyrës, ‘topless’ duke larë dhëmbët

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 22:13
Heidi Klum

Ka shuar 46 qirinj, disa javë më parë, por fizikun e saj e kanë zili edhe adoleshentët.

Supermodelja gjermane Heidi Klum, që shpejt do të martohet me Tom Kaulitz, 29 vjeç, ka postuar në rrjetin social instagram një video ku shfaqet topless teksa lan dhëmbët përpara pasqyrës.

Ndjekësit janë çmendur dhe modelja ndjehet e kënaqur.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

GUTE NACHT IHR LIEBEN 😁❤️ #heidiklumintimates

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Nëna e katër fëmijëve, Lou, 10 vjec, Henri 14, Johan, 12 që i ka me ish bashkëshortin Seal, dhe Helene, 15 vjeç, që e ka me Flavio Briatore, shfaqet në klip dhe në foto spektakolare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...