Këtë nuk e priste askush, ndahen vetëm pas dy vjetësh - Bota Sot
Këtë nuk e priste askush, ndahen vetëm pas dy vjetësh

Mediale Vip

Këtë nuk e priste askush, ndahen vetëm pas dy vjetësh

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 22:36
Dakota Johnson dhe Chris Martin

Aktori dhe ylli i trilogjisë "Fifty Shades", Dakota Johnson (29) dhe muzikanti Chris Martin (42), u ndanë pas dy vjet dashurie idilike.

Megjithëse ata kishin planifikuar fejesën dhe martesën, ndarja pasoi papritur dhe shokoi të gjithë miqtë e tyre të përbashkët, transmeton KosovaPress.

Burime të huaja raportojnë se çifti është parë në publik për herë të fundit në nëntor të vitit të kaluar dhe para kësaj, ata u shfaqën rregullisht së bashku në ngjarje, kështu që u fotografuan nga paparacët në situatat e përditshme.

Chris kohët e fundit pranoi në bisedë me miqtë e tij se “ishte serish i lirë në treg".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...