Rashica sfidon vetën edhe si këngëtar, bashkë me Savannan e “kallin” atmosferën - Bota Sot
Rashica sfidon vetën edhe si këngëtar, bashkë me Savannan e “kallin” atmosferën

Mediale Vip

Rashica sfidon vetën edhe si këngëtar, bashkë me Savannan e “kallin” atmosferën

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 23:30

Tashmë e di e gjithë bota se Milot Rashica është një futbollist i klasit botërorë.

Por së fundmi ai e ka sfiduar vetën edhe në muzikë, shkruan Reporteri.net

Së bashku këngëtaren Savanna kanë emocionuar publikun duke kënduar dy këngë e zemrës për të gjithë shqiptarët, “Shqipërinë e dua” dhe himnin “Jemi Dardanët”, këngë që e kanë kënduar në një emision të First Channel.

Kujtojmë se Rashica në këtë emision ka zbuluar edhe shumë gjëra të panjohura për publikun rreth jetës dhe karrierës se tij në futboll.

Më poshtë mund ta shikoni emisionin e plotë ku mysafirë ishin Milot Rashica dhe këngëtarja Savanna:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...