Drita Stublla zbulon një detaj për gjoksin e saj - Bota Sot
Drita Stublla zbulon një detaj për gjoksin e saj

Mediale Vip

Drita Stublla zbulon një detaj për gjoksin e saj

Më: 17 qershor 2019 Në ora: 12:46
Drita Stublla

Është një nga modelet më seksi shqiptare.

Por, përmes një imazhi që e ka hedhur në Instagram, Drita Stublla ka zbuluar një detaj për gjoksin e saj.

Duke qenë se pozoi me gjoksin e hapur dhe nga afër, asaj në gjoks i vërehen disa pika të zeza, madje, dy i ka shumë afër.

E tillë padyshim që Drita duket shumë seksi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...