Travis Scott merr urimin më të mirë nga Kylie Jenner dhe vajza e tyre - Bota Sot
Travis Scott merr urimin më të mirë nga Kylie Jenner dhe vajza e tyre

Mediale Vip

Travis Scott merr urimin më të mirë nga Kylie Jenner dhe vajza e tyre

Më: 17 qershor 2019 Në ora: 12:51
Travis Scott

Kylie Jenner dhe Travis Scott janë ndër çiftet më të dashura dhe më të përfolura të mediave rozë gjithandej nëpër botë, shkruan Indeksonline.

21 vjeçarja Kylie dhe 27 vjeçari Travis, tanimë janë prindër të një vajze me emrin Stormi.

E së fundmi Jenner ka zgjedhur që nëpërmjet llogarisë së saj në Instagram ta urojë burrin e saj për Ditën e Babait.

E këtë zgjodhi ta bëjë përmes disa fotografive me vajzën e tyre. 

“Urime Dita e Babait Travis Scott. E dua dashurinë që e ndanë me vajzën tonë. Faleminderit për gjithçka që ke bërë, sot është festa jote..” ka shkruar ndër të tjera bukuroshja.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...