Victoria dhe fëmijët i bëjnë një surprizë të ëmbël Davidit - Bota Sot
Victoria dhe fëmijët i bëjnë një surprizë të ëmbël Davidit

Mediale Vip

Victoria dhe fëmijët i bëjnë një surprizë të ëmbël Davidit

Më: 17 qershor 2019 Në ora: 13:48
David dhe fëmijët

Romeo Beckham ka falënderuar “babanë më të mirë në botë” në Ditën e Babait.

Duke postuar një fotografi me David Beckham dhe vëllanë e tij Cruz, Romeo shkroi: “Urime Dita e Babait për babanë më të mirë botë. Të dua shumë”.

Ai gjithashtu shpërndau një tjetër fotografi të tij, Cruz dhe motrës së tij Harper me një emoji që shfaq dashurinë.

Image

Victoria Beckham shpërndau të njëjtën fotografi duke shkruar: “E vërtetë që është babai më i mirë në botë. Ne e dojmë shumë. Puthje”, shkroi ajo.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...