Beatrix Ramosaj bën provokimin e radhës me bikini nga dhoma e gjumit - Bota Sot
Beatrix Ramosaj bën provokimin e radhës me bikini nga dhoma e gjumit

Mediale Vip

Beatrix Ramosaj bën provokimin e radhës me bikini nga dhoma e gjumit

Më: 17 qershor 2019 Në ora: 16:49
Beatrix Ramosaj

Beatrix Ramosaj ka provokuar keq me bikini nga dhoma e gjumit.

Kohëve të fundit, Beatrix Ramosaj i ka shpeshtuar provokimet.

Këngëtarja e njohur shqiptare është bërë shumë aktive në llogarinë e saj në Instagram dhe pothuajse çdo herë po publikon foto nga dhoma e gjumit.

Kësaj radhe ka zgjedhur që të bëjë lëvizje provokative në bikini dhe duket tejet e ‘zjarrtë’.

Qëllimi i saj ishte reklamimi i bikineve por sytë e fansave kanë shkuar diku tjetër.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...