Rita Ora flet pas publikimit të dokumentarit - Bota Sot
Rita Ora flet pas publikimit të dokumentarit

Mediale Vip

Rita Ora flet pas publikimit të dokumentarit

Më: 17 qershor 2019 Në ora: 18:34
Rita Ora

Rita Ora është shprehur shumë krenare për pjesëmarrjen e saj në një mision të tillë.

Rita Ora ka postuar një shkrim në Instagram, lidhur me dokumentarin e publikuar nga Soccer Aid.

Këngëtarja muaj më parë ishte kthyer në vendlindjen e saj si një ambasadore e Unicefit për një mision bamirësie, dhe pas publikimit të dokumentarit prishtinasja është shprehur shumë e lumtur me këtë veprimtari.

Ajo shkroi në Instagram: “Unë jam shumë krenare që përfaqësoj Unicefin, dhe jam mirënjohëse për mundësinë  e dhënë që me platformën time mund të ndriçoj çështjet e mirëqenies dhe sigurisë së fëmijëve anembanë botës.

Paratë e fituara nga socceraid do të ndihmojnë në ndryshimin e jetës së fëmijëve në mbarë botën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...