Tayna sjell fotografi nga palestra bashkë me Granit Xhakën - Bota Sot
Tayna sjell fotografi nga palestra bashkë me Granit Xhakën

Mediale Vip

Tayna sjell fotografi nga palestra bashkë me Granit Xhakën

Më: 17 qershor 2019 Në ora: 19:39
Tayna

Tayna ka takuar Granit Xhakën në një palestër.

Tayna dhe Granit Xhaka janë dy emra shumë të dashur nga publiku për talentin që gëzojnë.

Pas ‘Ndeshjes së Yjeve’ futbollisti po i vazhdon pushimet në qytetin e Prishtinës, ai ishte sot në një nga palestrat e kryeqytetit ku ka takuar edhe reperen nga Prizreni.

Minuta më parë reperja 22 vjeçare ka publikuar një fotografi me Granitin nga palestra, ku që të dy duken në formë të mirë fizike. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...