Johnny Depp përpiqet të shmangë vdekjen - Bota Sot
Johnny Depp përpiqet të shmangë vdekjen

Mediale Vip

Johnny Depp përpiqet të shmangë vdekjen

Më: 17 qershor 2019 Në ora: 20:15
Johnny Depp

Ai është një nga yjet më të mëdhenj të Hollywood-it të kohës së tij.

Por Johnny Depp kishte probleme të gjata me alkoolin dhe drogën. Tani ai flet për këtë.

"Askush nuk pi uiski apo shishe të tjera, pasi e do shijen aq shumë. Pirja është fluturim dhe unë nuk po largohem sot", tha ai.

Me këto fjalë të ndershme dhe të hapura, ylli i Hollywoodit tani përshkruan luftën e tij kundër alkoolit dhe drogës. Ylli i "Pirates of the Caribbean" flet për kohën e tij të pushimit.

Johnny Depp e ka kuptuar se alkooli nuk është ilaç, transmeton KosovaPress.

"Kam qasje ndryshe sot ndaj alkoolit”, tha Depp për "Bild am Sonntag". "Unë e kuptoj se alkooli nuk është mjekësi që duhet t'ia administroj vetes në mënyrë që dhimbja juaj të ulet".

"Unë bëj çmos për të shmangur vdekjen. Nëse ju pini shumë dhe të tjerët kërkojnë nga ju ta bëni këtë, atëherë tregohuni kokëfortë dhe tregoni pse duhet ta braktisni alkoolin”, shton aktori 55-vjeçar.

Por Johnny Depp nxori goditjen e fundit. "Nuk mund të vazhdojë kështu," kujton aktori.

Depp dëshiron ta marrë atë lehtë. Por a funksionon kjo me të dashurën e tij të re, vallëzuesen Polina (23)? Këtë e di vetëm kjo e fundit...

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...