Femra më e bukur shqiptare vjen më e zhveshur se kurrë - Bota Sot
Femra më e bukur shqiptare vjen më e zhveshur se kurrë

Mediale Vip

Femra më e bukur shqiptare vjen më e zhveshur se kurrë

Më: 18 qershor 2019 Në ora: 07:53
Adrola Dushi

Ajo është një nja nga modelet më të suksesshme shqiptare, madje shpesh thuhet se është “femra më perfekte”.

Bëhet fjalë për Adrola Dushin, e cila shquhet për natyralitetin, ëmbëlsinë dhe trupin fantastik.

Së fundmi ish-missi ka postuar një fotografi në llogarinë Instagram ku shfaqet më joshëse se kurrë.

Me një xhaketë të gjatë, gjysmë të hapur, ajo tregon një pjesë të trupit të saj e që është tërësisht e zhveshur.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...