Nicki Minaj zbulon datën e lansimit të ‘Megatron’ - Bota Sot
Nicki Minaj zbulon datën e lansimit të ‘Megatron’

Mediale Vip

Nicki Minaj zbulon datën e lansimit të ‘Megatron’

Më: 18 qershor 2019 Në ora: 08:55
Nicki Minaj

Nicki Minaj ka njoftuar se të premten do të lansohet projekti i ri.

Nicki Minaj javën e kaluar kishte konfirmuar se së shpejti do të publikojë videoklipin e ri i cili do të titullohet ‘Megatron’.

Tani rep artistja ka shfrytëzuar llogarinë e saj në Instagram për të njoftuar fansat e saj që të premten më 21 qershor do të lansohet kënga e re.

Pas bashkëpunimit me Chris Brown dhe G-Eazy, ky është projekti i dytë brenda muajit nga Nicki Minaj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

They call me #Megatron — FRIDAY 6/21

A post shared by Barbie® (@nickiminaj) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...