Oriola Marashi shkëlqen në sfilatën e fundit - Bota Sot
Oriola Marashi shkëlqen në sfilatën e fundit

Mediale Vip

Oriola Marashi shkëlqen në sfilatën e fundit

Më: 18 qershor 2019 Në ora: 11:41
Oriola Marashi

Oriola Marashi ishte pjesëmarrëse në një sfilatë të organizuar nga ‘Guess’.

Oriola Marashi është duke shënuar suksese të mëdha në botën e modelizmit, bukuroshja ka fascinuar të gjithë me sfilatën e fundit.

Modelja ka kohë që është duke pozuar për markën e njohur ‘Guess’ dhe së fundi ajo sfiloi në një ‘event’ të organizuar nga kjo markë.

Lënë anash modestin Oriola me anë të disa postimeve të bëra thotë se ajo ishte emri kryesor në sfilatën e mbajtur.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...