Pasi iu gris kostumi në skenë, Cardi B nuk i lë vend imagjinatës - Bota Sot
Pasi iu gris kostumi në skenë, Cardi B nuk i lë vend imagjinatës

Mediale Vip

Pasi iu gris kostumi në skenë, Cardi B nuk i lë vend imagjinatës

Më: 19 qershor 2019 Në ora: 23:51
Cardi B

Reperja Cardi B njihet për stilin e vecantë në muzikë dhe në veshje. Pas incidentit që pati në skenë më 16 qershor, ajo vendosi të shfaqet në një event me të brendshme.

26-vjecarja nuk i la asgjë imagjinatës pasi zgjodhi të brendshme të zeza dhe një fustan rrjetë për të shkuar në një event me bashkëshortin.

Veshjen e shoqëroi me flokë të zeza të drejta dhe me grim të lehtë. Ajo dhe Offset shijuan mbrëmjen duke qëndruar pranë njëri-tjetrit.

Ndërkohë, këmbët e Cardit duket se janë përmirësuar dhe komplikacionet e ndërhyrjes kirurgjikale janë trajtuar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...