Oriola Marashi bëhet pjesë e brendit botëror “Guess”: E kam ëndërruar këtë moment - Bota Sot
Oriola Marashi bëhet pjesë e brendit botëror “Guess”: E kam ëndërruar këtë moment

Mediale Vip

Oriola Marashi bëhet pjesë e brendit botëror “Guess”: E kam ëndërruar këtë moment

Më: 20 qershor 2019 Në ora: 11:44
Oriola Marashi

Oriola Marashi është padyshim një nga modelet më të mira në Shqipëri, por duket se fama e saj i ka kaluar kufijtë shqiptar.

Modelja shqiptare dhe një nga femrat më të kërkuara, së fundmi është bërë pjesë e kompanisë prestigjioze ndërkombëtare, “Guess”.

Një femër e jashtëzakonshme dhe e përkushtuar ndaj artit, Marashi tashmë është pjesë e veprimtarive të rëndësishme rajonale, evropiane dhe botërore.

Me fotografitë që ka sjellë në bikini, modelja thotë disa fjalë, pasi iu realizua ëndrra e saj e fëmijërisë.

“Unë gjithmonë kam ëndërruar dhe punuar shumë për këtë moment, dhe eksperienca me këtë ekip të mrekullueshëm ka qenë bekim në jetën time. E gëzuar që jam pjesë e ‘Guess’. Një falënderim i veçantë për të gjithë”, janë fjalët e Marashit.

23-vjeçarja ka paralajmëruar edhe futjen e saj në muzikë, andaj në të ardhmen mund ta shohim edhe pjesë të tregut tonë muzikor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...