Pasi u kap ‘mat’ me të dashurin, Jonida Maliqi bën këtë veprim në Instagram - Bota Sot
Pasi u kap ‘mat’ me të dashurin, Jonida Maliqi bën këtë veprim në Instagram

Mediale Vip

Pasi u kap ‘mat’ me të dashurin, Jonida Maliqi bën këtë veprim në Instagram

Më: 20 qershor 2019 Në ora: 12:36
Romeo Veshaj

Dy vite pas divorcit nga partneri, prej 17 vitesh lidhjeje, Gent Prizreni, këngëtarja e njohur Jonida Maliqi u komentua për nisjen e një romance të re me aktorin e “Al Pazar”, Romeo Veshaj.

Lidhja e tyre tashmë u konfirmua por jo nga vetë ata.

Në rrjet po qarkullon një video në të cilën dyshja shihen duke u përqafuar në pishinë.

Pas gjithë ‘zhurmës’ Jonida u bë e ‘gjallë’ në Instagram dhe jo lidhur me këtë rast po e publikoi një foto ku shihet e vetme dhe me shumë stil.

Nuk dihet nëse dyshja do të nisin të dalin publikisht bashkë tashmë pasi veç u kapën ‘mat’.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...