Kendall Jenner kopjon hapur Arbenita Ismajlin - Bota Sot
Kendall Jenner kopjon hapur Arbenita Ismajlin

Mediale Vip

Kendall Jenner kopjon hapur Arbenita Ismajlin

Më: 20 qershor 2019 Në ora: 14:23
Kendall Jenner dhe Arbenita Ismajli

Modelja e njohur Arbenita Ismajli u bë shumë e famshme për publikun që pas lidhjes me reperin Fero. Ajo ka tërhequr vëmendjen me pamjen e saj dhe shpesh herë është krahasuar me supermodelen e famshme Kendall Jenner.

Së fundmi, nëpërmjet disa postimeve Arbenita ka zbuluar që jo vetëm ajo frymëzohet nga modelja e huaj,  por edhe Kendall nga Arbenita. Modelja shqiptare ka publikuar një foto të vetën të bërë në maj ku shihet brenda një vaske, ndërsa në një postim tjetër ka publikuar një foto të Kendall të realizuar ditën e djeshme në po të njëjtin pozicion.

“11 orë më parë LoL”, ka shkruar Arbenita pranë fotos së Kendall duke treguar kështu që super modelja e ka kopjuar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...