Arbenita Ismajli shokon të gjithë, ajo dhe Fero së shpejti prindër? - Bota Sot
Arbenita Ismajli shokon të gjithë, ajo dhe Fero së shpejti prindër?

Mediale Vip

Arbenita Ismajli shokon të gjithë, ajo dhe Fero së shpejti prindër?

Më: 20 qershor 2019 Në ora: 15:13
Arbenita Ismajli dhe Fero

Arbenita Ismajli i ka shokuar të gjithë me postimin e fundit.

Modelja Arbenita Ismajli e ka publikuar një fotografi në Instastory dhe me të i habiti të gjithë.

Fotoja e postuar është e zakonshme siç jemi mësuar ta shohim çiftin shpesh, mirëpo ajo se çfarë ka shkruar Arbenita i ka shokuar fansat.

“Nëna dhe babai?”, ka shkruar ajo dhe etiketoi Feron, kështu duke ngjallur dyshime se është shtatzënë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...