Shyhrete Behluli dhe Engji publikojnë këngën ‘Vallja e nuses’ - Bota Sot
Shyhrete Behluli dhe Engji publikojnë këngën ‘Vallja e nuses’

Mediale Vip

Shyhrete Behluli dhe Engji publikojnë këngën ‘Vallja e nuses’

Më: 20 qershor 2019 Në ora: 15:35
Shyhrete Behluli dhe Engji publikojnë këngën ‘Vallja e nuses’

Shyhrete Behluli e ka lansuar duetin e radhës me vajzën e saj, Engjin.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behluli e ka publikuar projektin e saj më të muzikor të realizuar në bashkëpunim me vajzën e rej Engjin.

“Vallja e nuses”, titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip.

Kjo nuk është hera e parë që dy këngëtaret vijnë në bashkëpunim dhe Engji duket se po shkon rrugës së nënës së saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...