Melinda ‘konkurrente’ e Taynës edhe me trup, tregon vithet në pasqyrë - Bota Sot
Melinda ‘konkurrente’ e Taynës edhe me trup, tregon vithet në pasqyrë

Mediale Vip

Melinda ‘konkurrente’ e Taynës edhe me trup, tregon vithet në pasqyrë

Më: 20 qershor 2019 Në ora: 16:00
Melinda

Edhe Melinda i ka treguar vithet në pasqyrë.   

Reperet e njohura, Tayna e Melinda janë ndër emrat më të komentuar në botën e shoubizit dhe jo vetëm ato të dyja.

Ato janë aktive në rrjete sociale dhe me fansat ndajnë foto të ndryshme nga më provokativet.

E Melinda dhe Tayna janë ‘konkurrente’ të forta edhe me linjat trupore, sidomos vithet. Taynën jemi mësuar ta shohim duke i fotografuar të pasmet në pasqyrë e tani sapo ‘goditi’ edhe Melinda nga palestra.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...