Projekti ‘Harrom’ nga Donjeta Morina pëlqehet nga publiku - Bota Sot
Projekti ‘Harrom’ nga Donjeta Morina pëlqehet nga publiku

Mediale Vip

Projekti ‘Harrom’ nga Donjeta Morina pëlqehet nga publiku

Më: 20 qershor 2019 Në ora: 18:07
Donjeta Morina

Ajo ka nisur suksesshëm një karrierë muzikore.

Këngëtarja e re dhe shumë e talentuar, Donjeta Morina gjatë ditës së djeshme ka publikuar projektin e ri ‘Harrom’.

Kënga ‘Harrom’ erdhi e vizuelizuar edhe me videoklip dhe u mirëprit nga publiku, ku deri më tani ka arritur mbi 100 mijë klikime në kanalin ‘Youtube’.

Kujtojmë që Donjeta u bë e njohur edhe nga bashkëpunimi me reperin, 2Ton, dyshja sollën projektin ‘Sa gabime’.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...