Adelina Ismaili dhe Rina Balaj sjellin me videoklip këngën “Qikat” - Bota Sot
Adelina Ismaili dhe Rina Balaj sjellin me videoklip këngën “Qikat”

Mediale Vip

Adelina Ismaili dhe Rina Balaj sjellin me videoklip këngën “Qikat”

Më: 20 qershor 2019 Në ora: 18:35
Adelina Ismaili dhe Rina Balaj

Adelina Ismaili dhe Rina Balaj sapo kanë publikuar këngën e shumëpritur.

Adelina Ismaili dhe Rina Balaj publikuan këngën “Qikat”, të cilës ia bashkëngjitën edhe videoklipin.

Kënga është ripërpunim i “Kanagjeqit” të Adelinës, ndërsa e sollën në version të ri, ashtu siç dinë dy artistet.

Në videoklipin e këngës, si Adelina ashtu edhe Rina dukeshin tejet seksi.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën “Qikat”, duet ky mes Adelina Ismailit dhe Rina Balajt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...